Авторизація
loading
 • Місця
 • Події
 • Журнал
 • Екскурсії
 • Мої Стежки
 • Про нас
 • Що почитати?

  Про місто

  vote data
  Автор: Остап Мацьків Дата публікації: 01.02.2012

  Що не кажіть, а для усіх українців Львів вже давно став особливим містом. Львів - феномен,легенда,атмосфера,генератор.Місто куди цікаво приїжджати. Місто, де населення дисонує з архітектурою.


  Усім відомо, що столиця України – місто Київ, а культурна столиця України – місто Львів. Перебуваючи у Львові, гості постійно мають нагоду оцінювати гостинність львів’ян, високий рівень сервісу міста та отримувати незабутні враження про нього. Чи то кияни, а чи донеччани користуються на сьогодні послугами не лише численних готелів, а й звертають все більшу увагу на квартири, що здаються подобово. Власники квартир пропонують широкий вибір: від однокімнатних до багатокімнатних апартаментів. Саме така подобова оренда квартир дає можливість гостям міста поселитися там, де їм буде найближче дістатися чи до Оперного театру, чи до Високого замку, чи до залізничного вокзалу наприклад.

  Як на мене, свого ключа до Львова шукають усі, без різниці — чи є заїжджими гостями, чи тут народились і проживають усе свідоме життя. І потім намагаються тим ключем відімкнути не тільки львівську історію, а й свої відчуття. А це дуже нелегка робота. Бо образ міста — це не тільки те, що було чи є, а передовсім те, що бачимо, чуємо, що вражає. Деталі, з яких для кожного складається саме його Львів, легенди і люди...

  Як не крути, а усі гості, які хоч один раз побували у Львові, запевняють, що обов’язково повернуться сюди ще раз, для того, аби знову відчути неповторний дух легенди міста Лева.

  Джерело: http://ogoloshennjaneruhomist.lviv.ua

  comments powered by HyperComments

  Радимо відвідати

  Сиро-Винний тур Зака..
  Тривалість: 2 дні. Рейтинг: 5
  Маршрут екскурсії
  Чинадієво, Мукачево Замок Пала..
  Ціна, грн 895
  Кам’янець-Подільськи..
  Тривалість: 2 дні. Рейтинг: 4.57
  Маршрут екскурсії
  Кам'янець-Подільський, Дністро..
  Ціна, грн 995
  Їдемо в дельфінарій
  Тривалість: 1 день. Рейтинг: 3.3
  Маршрут екскурсії
  Ціна, грн 150
  Гуцульські Карпати +..
  Тривалість: 2 дні. Рейтинг: 3.5
  Маршрут екскурсії
  Яремче, Буковель, Поляниця, Ве..
  Ціна, грн 895

  Цікаво почитати

  Великдень у Гаю. Шевченківський гай. 2015. Канів. Урочистості з 200 років Т.Г. Шевченку Територія можливостей. Розвиваємо регіон разом ТОП-10 маловідомих місць Західної України, де варто побувати

  Підписуйся на оновлення