Авторизація
loading
 • Місця
 • Події
 • Журнал
 • Екскурсії
 • Мої Стежки
 • Про нас
 • Що почитати?

  Де весело і колоритно відсвяткувати Великдень?

  vote data
  Автор: Наталка Павук Дата публікації: 22.04.2016

  Кажуть, Великдень – це сімейне свято. І справді, його прийнято святкувати в сімейному колі. Однак, що Вам заважає взяти свою родину і гайнути на гарний відпочинок усім разом?
  Турфірми пропонують чудові кількаденні екскурсії, під час яких Ви зможете насолодитися відпочинком, побачити багато нового і цікавого, пізнати традиції та звичаї українського народу. Ми розкажемо про найпопулярніші напрямки.


  Львів Великодній

  Один із найпопулярніших туристичних міст України – Львів святкує Пасху по-особливому. Чимало народних традицій, звичаїв, які беззаперечно доводять: українці вміють веселитися!

  Тут Ви дізнаєтесь про своєрідне святкування пасхальних свят у місті Львові; про історичні легенди виникнення міста Лева; що приховує під собою Львівська опера та як видобувають каву; чому потрібно розмальовувати писанки. Побачите Львів, який перетворюється на «Музей Писанки»; виступи різних фольклорних та хореографічних груп; традиційний «Великодній ярмарок»; обливання просто неба на вулицях міста та інше. Спробуєте страви з освяченого Пасхального кошика; співати українських гаївок та веснянок; кружляти у гаївковому танцю; розписувати писанки та крашанки різними орнаментами (придумайте їх наперед!); вишуканий львівський шоколад і міцну кавусю тощо.

  Святкове Закарпаття

  Закарпаття завжди притягувало туристів своєю загадковістю, що не кажіть, а є в ньому своя «родзинка». І навіть не одна!

  Великоднє Закарпаття – це можливість побачити багато чудових місць, як-от Мукачево, Боржава, Берегове, Косино, Бене, Ужгород, Лумшори, Іза, Міжгірський перевал, Синевир, Келечин, Пилипець. А отже, це безліч позитивних вражень і емоцій!

  Ви можете обрати дешевші або дорожчі варіанти святкування Великодня в Закарпатті, але однаково захопливі та незабутні.

  Буковинський  Великдень

  Фортеці та замки – місця постійного відвідування; місця, де зустрічаєшся з багатовіковою історією. По-особливому урочо святкує Пасху Буковина. Тож ще один напрям, куди вирушають екскурсійні автобуси – це Кам’янець – Подільський (на Вас чекає екскурсія містом та фортецею), Бакота (тут побачите скельний монастир), Хотинська фортеця, Більче-Золоте - печера «Вертеба», Чернівці – місто чотирьох культур.

  Відсвяткуйте цей Великдень незабутньо! Адже враження та емоції – єдине, що залишається з нами назавжди!)

  Радимо відвідати

  Кам’янець-Подільськи..
  Тривалість: 2 дні. Рейтинг: 4.57
  Маршрут екскурсії
  Кам'янець-Подільський, Дністро..
  Ціна, грн 995
  Гуцульські Карпати +..
  Тривалість: 2 дні. Рейтинг: 3.5
  Маршрут екскурсії
  Яремче, Буковель, Поляниця, Ве..
  Ціна, грн 895
  Сиро-Винний тур Зака..
  Тривалість: 2 дні. Рейтинг: 5
  Маршрут екскурсії
  Чинадієво, Мукачево Замок Пала..
  Ціна, грн 895
  Їдемо в дельфінарій
  Тривалість: 1 день. Рейтинг: 3.3
  Маршрут екскурсії
  Ціна, грн 150

  Цікаво почитати

  Подорож на довгі відстані: як підготувати автомобіль для комфортної подорожі зі Львова в Київ Вітаємо з Всесвітнім днем туризму! Де відпочити в липні: варіанти для всіх і для кожного Христосуйтесь на здоров’я! або як українці Великдень святкували

  Підписуйся на оновлення